Biuro Rachunkowe M&A - strona główna Dodaj do ulubionych biuro rachunkowe M&APoleć znajomemu biuro rachunkowe MA sp. z o.o.
usługi księgowe warszawa  Oferta Cennik Zapytaj Linki Kontakt
 

Działamy na rynku od 1999r. Przez ten czas wzbogaciliśmy się nie tylko o duże doświadczenie, ale także o grono zadowolonych z naszych usług Klientów.


Korzystanie z naszych usług to oszczędność czasu

Cenimy Państwa czas, dlatego z przyjemnością przeprowadzimy dla Państwa wszystkie czynności niezbędne do pełnego funkcjonowania firmy. Zajmiemy się wszystkimi dokumentami – do Państwa będzie należało jedynie dostarczenie ich nam (np. poprzez kuriera) oraz po rozliczeniu, wykonanie przelewów do ZUS i US. Klienci niezwykle cenią u nas punktualność i dokładność. Każdy dokument przygotowany przez nas jest zrobiony w sposób bezbłędny i fachowy oraz zawsze dostarczony na czas.

Błyskawicznie reagujemy

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w różnych szkoleniach z zakresu rachunkowości, podatków i płac. Nasi pracownicy posiadają przeszło 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych. Śledzimy na bieżąco polskie prawodawstwo, dzięki czemu biegle orientujemy się we wszelkich zmianach w przepisach oraz natychmiast reagujemy jeśli wprowadzane zmiany mogą być istotne dla Klienta.

Pełen zakres usług niezbędny do prowadzenia przedsiębiorstwa

Oferujemy pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych. Na zasadzie outsourcingu przejmujemy obowiązki wewnętrznych działów przedsiębiorstwa, oferując atrakcyjne warunki współpracy, pomoc w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych oraz doświadczenie naszych specjalistów. Dzięki nam, Klient może zająć się tym, na czym zna się najlepiej – na prowadzeniu firmy. Wszelkimi papierami, dokumentami oraz przepisami zajmiemy się my.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy

Biuro Rachunkowe, PIT, VAT,  usługi księgowe - Gabafi w Warszawie Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności. Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym w ich rejestracji i podpowiemy jak nie zgubić się w skomplikowanych przepisach.

Stawiamy na nowoczesność

W każdej chwili za pomocą specjalnego panelu administracyjnego istnieje możliwość zalogowania się do naszego systemu i uzyskania dostępu do dokumentów sporządzanych przez biuro rachunkowe. Nie trzeba już odwiedzać biura rachunkowego, aby uzyskać wgląd w swój PIT, CIT czy VAT. Bezpośrednio ze swojego konta istnieje także możliwość wydrukowania potrzebnych wzorów umów i formularzy oraz przejrzenie wszelkiego rodzaju wskaźników i kalkulatorów, które przygotowaliśmy z myślą o Kliencie, aby łatwiej mógł zarządzać księgowością i finansami.

Zaufali nam

Obsługujemy zarówno niewielkie firmy jak i spółki prawa handlowego w tym spółki akcyjne, wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie. Jako nieliczni świadczymy usługi kadrowo-płacowe oraz księgowe dla jednostek służby zdrowia (szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie).

W tym także dla pierwszego prywatyzowanego szpitala w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.


 
ul. Świeradowska 44b, 02-662 Warszawa,
tel. +48 22 875 20 10,
tel/fax: (22) 825 30 51
© 2005-2006 Biuro rachunkowe Gabafi, Usługi księgowe Warszawa.

biuro rachunkowe | oferta | kontakt
Projektowanie stron internetowych - web-art.pl